Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kuuba kinnisvara müügikuulutusi.

Kuurort müügiks Kuuba

Kuuba on Kariibi mere saareriik kommunistliku režiimi all valgete randade ja tubakaväljadega, kelle roll on riigi legendaarsete sigarite tootmisel oluline. Havanna pealinnas on 16. sajandi ajalooline keskus Vana Havannas, pastellide värvidega majad, 1950ndad autod ja Hispaania kolooniaarhitektuur. Kuuba Vabariik on Kariibi mere saarestik, mis asub Kariibi mere, Mehhiko lahe ja Atlandi ookeani vahel. Põhja pool on Ameerika Ühendriigid ja Bahama, Lääne-Mehhiko, Kaimanisaared ja Jamaica lõunaosas ja Haiti kaguosas.

Igal juhul räägime riigist, kus kommunistlik valitsus, kes on olnud üle 50 aasta valitsuses, jätkab majanduse juhtimist üsna laialt levinud tasemel, hoolimata hiljutisest ajastust, mis eeldatavasti avaldab mõju igaühe elu pika aja jooksul.
Kuni 90. aastate alguses oli võimatu osta Kuubale müüdavat vara nendele, kes ei olnud olnud residendid ja / või Kuuba kodanikud.

Asjad on muutunud, isegi kui mitte radikaalselt, mida võiksime oodata, eriti pärast Raul Castro juhti, tundub olevat olevat kohustatud loobuma sulgemisvastutusest välisinvesteeringutele, mis olid seda iseloomustanud revolutsioonist kuni praeguseni.

Praegu Kuubale Kuubas müügil olev kinnisvara ostmine ja Kuubal elamine ei ole lihtne ja see on siiski väga eripiirangutega toiming.

Kuhu soovite kinnisvara müüa Kuubas, elada saarel või investeerida, on hea, et te teate kõiki asju, mida me järgmises artiklis näeme.

Miramar ja Siboney on kaks piirkonda, mis 90. aastatel ehitati Havanna pealinnas, et võimaldada välismaalastel oma vara osta.
See on valdkond, kus on peaaegu kõik maailma saatkonnad, millel on Kuuba esindus ja kus ka suur osa diplomaatilistest töötajatest elab.

Pildi tegemiseks leiame ka mõne välismaise ettevõtja, kellele kuulub üks neist kahest linnaosast.

Need on kaks piirkonda, kus välismaalased saavad Kuubale müüa kinnisvara, kuna need on alad, mille suhtes kehtivad erieeskirjad.

Probleem on selles, et need, kes soovivad mõlema naabruskonna maja osta, peavad võtma ühendust välismaalasega, kellel on kuninglikud õigused ja osta seda, kuna välismaalased ei ole veel võimelised soetama maju või muid hooneid kubamassiist .
Esilekutsutud nappus on suurendanud hinnatõusu, ja väga tavapärase korteri puhul kulutate arvud alates umbes 150 000 eurost, hinnad täiesti turult Kuuba saarel.

Eelnimetatud piirkondades on Miramar ja Siboney lahkunud ehitistest tavapärase erandiga, mis lubab välismaalastel Kuubale müüa vara ilma igasuguse probleemita.

Need on kindlasti ahvatlevad võimalused, kuna need on korterid uutest korterelamutest, mis on ehitatud hea kvaliteedistandardiga ja mis tagavad ka ühised ruumid, nagu ujumisbasseinid, saunad ja gümnaasiumid ning mis on ka sissepääsu juures valvsad ja mis riigis, kus on oluline kuritegevuse määr on alati pluss, mida tuleb kindlasti arvesse võtta.

Samuti tuleks arvestada asjaoluga, et kaks linnaosast on väga linnad, kus on vähe Kuuba vaimu ja kus viibite elu, mis on väga sarnane Hispaania lõunaosas asuva kohaga.

Siiski on riik, kus vaesus tekitab jätkuvalt terveid piirkondi nii turistidele kui ka elanikele.

Alati on parem arvestada kirjeldatud olukorraga ja valida barrio (nn Kuuba hispaania linnaosade nimetused), mis sobib teie ja teie pere turvalisuse huvides, kui olete otsustanud Kuubal müüa kinnisvara.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 37903

Müük 2 magamistuba, Kuuba, La Habana, La Havana, habana vieja

96,882.16EUR
Müük
2 magamistuba

70 m²
Müüa möbleeritud korter vanalinnas asuvas art deco hoones, mis koosneb 2 magamistoast, elutuba, söögituba, köögist ja vannitoast. Sisaldab kliimasead...
See on kinnisvara, mis asub holguini linna keskel. Väga avar ja ideaalne elada avarates ja mugavates ruumides.
Ma müüb kahe korruse vara 5-toalise ruumiga, 3 vannituba, 6 terrassi, garaaž, iseseisvad sissepääsud mõlemale korrusele, puhkeala ja bassein, mis asub...
Cod. 37320

Müük Maja, Kuuba, Matanzas, AGRAMONTE, AGRAMONTE

18,936.06EUR
Müük
Maja

130 m²
Ma müüsin maja Agramonte's, Matanzas, mille kujundas arhitekt. Sellel on külgiauder, garaažiukse sissepääs, suured seintega sisehoov koos puuviljapuu...
Suur maja plaat, 4 iseseisvat tuba, külgkoridor, köök, portaalvõre, tuba, 1 vannituba, siseruumide siseõue, millele on juurdepääs katusele, see on tas...
Cod. 36714

Müük 3 magamistuba, Kuuba, La Habana, Playa, Ave 31

75,000.00EUR
Müük
3 magamistuba

150 m²
Vahetut 1x1, 2x1, 3x1 või ma müüa osta. Ma kuulen ettepanekuid ja ma lähen sõltuvusse. ==============================================================...
Cod. 36518

Müük Üle 4 magamistoa, Kuuba, La Habana, La Havana, CALLE MAXIMO GOMEZ 459

120,000.00EUR
Müük
Üle 4 magamistoa

100 m²
Müüa pere negozio, mis on juba valmis 4 üürikorterit, kolm privaatset vannituba, suur köök ja rõdu Maximo Gomezi tänavale (linna peamine arter) Havana...
Cod. 36460

Müük Maja, Kuuba, Matanzas, colon, via Niccolo Macchiavelli 116

Reserved negotiation
Müük
Maja

281 m²
EHITUSLOAGA MAJA VÄGA KOHUSTUSEL, MATANZASI HOMENDUSES, KOLONI ... ENRREJADO PORTAL, ELUTUBA, SÖÖGI ROOM, 3CUARTOS, UUED 1BANO, COSINA, TERRACEPÕRANDA...
Cod. 36377

Müük Maja, Kuuba, Holguín, Holguin, Calle 13 #4 Piedra Blanca

55,900.00EUR
Müük
Maja

112 m²
112 m2 maja 245 m2 suurusel maatükil teede kõrval, et minna rannadesse, lennujaama ja riigist kõndida, maja koguti 2016. aastal ümber ehitatud, sanita...
Cod. 36366

Müük Ringmaja (trullo), Kuuba, Holguín, Holguin, Calle 12 #34 Piedra Blanca

55,900.00EUR
Müük
Ringmaja (trullo)

142 m²
Maja 142 m2 maatüki 300 m2 lähedal maanteede lähedal rannad, lennujaama ja kõndida riigis, maja oli kõik ümber aastal 2015, sanitaartehnilised materja...
1 / 9
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB